Ptesi - Cuma08.00 - 18.00
OfisEğitim Mah. Ahsen Çıkmazı Sadıkoğlu İş Merkezi

Koçluk ve Eğitim Çözümleri

MindsnSolutions olarak müşterilerimizle birlikte gelişiyor ve özgürleşiyoruz. Özel olarak hazırladığımız tüm hizmetlerimizi müşterilerimizin muhteşem enerjileri ile daha da faydalı hale getiriyoruz.
BİR İŞTEN DAHA FAZLASI

Kurumsal
Eğitimler

Sürekli değişim gösteren dünyamızda hayatta başarılıyla kalabilmek içim kurumlarınızın eğitim çözümlerine ihtiyacı olabilir. Kurumunuza özel olarak geliştirdiğimiz eğitim çözümlerimiz ile zamanın gerekliliklerine ayak uydurun ve bu zoru yolda her daim başarılı bir şekilde ilerleyin. Özel metotlar uyguladığımız eğitim çözümlerimizi size sunmaya hazırız! Bize katılmaya ne dersiniz?

EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

Kurumlarınızın birimlerini, yöneticilerini ve çalışanlarını merceğine alan kurumsal eğitim çözümlerimiz, sizlerin ve kurumunuzun barındırdığı değerleri ön planda tutan aşamaları kapsar. İhtiyacınızın kapsamına, boyutuna ve çözüm sürecine yönelik size özel eğitim ve danışmanlık planlarımıza göre liderlikten, takım çalışmasına, birey olmaktan bir ekip olmaya kadar varan aşamaları birlikte keşfetmeye yönelik eğitim çözümlerini sunuyoruz.

Kurumunuzda yaptığımız analizler sonrasında ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda gelişim alanlarını belirliyoruz. Gelişim alanlarına yönelik geniş spektrumda hazırlanan modüler eğitim içerikleri ile kurumların taleplerine uygun çözümleri dizayn ediyor, uyguluyor, ölçümlüyor ve sürekliliğinin takibini yapıyoruz.

Kurumların ihtiyaçlarına ve taleplerine özgü özel yapılandırılmış eğitim programlarımız ile insan kaynağının gelişimine katkı sağlayarak kurumun hedeflerine ulaşmasına destek veriyoruz.

İnsana değer veren yaklaşımımızla saha çalışmaları ile kurumunuzu analiz ediyor, ihtiyaçlarınızı belirliyor, bu ihtiyaçlara yönelik çözüm önerileri sunuyor, özel tasarım eğitim programları geliştiriyor ve size özel tasarlayacağımız eğitim programlarımız ile kurumunuza katma değer sağlamayı hedefliyoruz.

Yönetici Gelişim Programları ile kurumunuzun yöneticileri için zengin eğitim ve danışmanlık hizmetlerini veriyoruz. Ezber bozan eğitim çözümleri ile kurumunuzun yöneticilerine danışmalık hizmeti sağlayarak kurum içinin daha sağlıklı bir işleyişe sahip olabilmesi için çalışıyoruz. Yöneticilerin kurumları içerisinde çalışanları ile iletişiminin maksimum düzeyde iyi hale gelmesine önem veriyoruz. Mutlu yönetici, mutlu çalışan sloganı ile işinize en çok yarayacak eğitimleri size sunuyor, danışmanlık hizmetlerimizi veriyoruz.

Liderlik Programları ile yöneticisi olduğunuz kurumun ya da grubun doğru bir şekilde yönetilebilmesine katkı sağlıyoruz. Liderlik özelliklerinin çok fazla konuşulduğu şu dönemde kişilerin kendilerini tanıması ve kişilik özelliklerini bilmesi oldukça öneli hale geldiğinden bizler de liderlik becerilerinizi arttırmak ve kişilik özelliklerinize en uygun çözüm önerileri ile dönüşümünüzü sağlamak için sizlere özel olarak tasarlanmış eğitimler veriyoruz.

İletişim Programları ile doğru ve etkili iletişimin kapılarını aralıyoruz. İletişim oldukça önemli hale geldiği şu dönemde kişinin kendini çeşitli iletişim yolları ile doğru ifade edebilmesi etkili iletişim kaynakları ile olabilmektedir. Bizler de bu nedenle yaşamımızın en önemli pratiği olan iletişim sürecini sizler için daha etkili hale getiriyoruz. Kişilere ya da kurumların ihtiyacına özel olarak tasarlanan iletişim programlarımız ile 21. Yüzyılın en iyi iletişimcileri olmanızı hedefliyoruz.

Koçluk Programları ile desteğe ihtiyacınız olduğu alanlarda sizlere özel koçluk programları düzenliyoruz. İhtiyaca ve isteğe göre farklılık gösteren koçluk programlarımız ile kurumların ve sizlerin sürdürülebilir başarılar elde etmesine destek oluyoruz

Motivasyon Programları ile enerjinizi maksimum düzeye getiriyoruz. Enerji ile hareket ediyoruz ve enerjilerin gücüne inanıyoruz. Bu nedenle de birbirinden farklı motivasyon programları ile yaşamınızı enerjinin gücü ile sarmalıyoruz.

“Dünyada değişmesini istediğiniz ilk şey, kendiniz olmalıdır.”
Mahatma Gandi

Eğitim Modüllerimiz
 • Temel Yönetim Becerileri Modülü
 • Duygusal Zeka ve İnsan Yönetimi Modülü
 • Verimli ve Kaliteli Çalışma Modülü
 • İkna Etme ve Çatışma Yönetimi Modülü
 • Çağrı Merkezi Tahsilat Modülü
 • Çağrı Merkezi Satış Modülü
 • Çağrı Merkezi Hizmet Modülü
 • Profesyonel Hayat için Koçluk Modülü
 • Takım Dinamikleri Modülü
 • Etkileme ve İkna Becerileri Modülü
 • Koçluk Becerilerini Kullanarak İletişim Modülü
 • Yöneticiler için İletişim Modülü
 • Etkili Performans Yönetimi Görüşmesi Modülü
Online Eğitim Modüllerimiz
 • Temel Yönetim Becerileri Modülü
 • Duygusal Zeka ve İnsan Yönetimi Modülü
 • Verimli ve Kaliteli Çalışma Modülü
 • Çağrı Merkezi Tahsilat Modülü
 • Çağrı Merkezi Hizmet Modülü
 • Koçluk Becerilerini Kullanarak İletişim Modülü
 • Yöneticiler için İletişim Modülü
 • Etkili Performans Yönetimi Görüşmesi Modülü
WHAT OUR CLIENTS SAY

Your Business
Avantage solution

https://www.mindsnsolutions.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-03-160x160.jpg

Absolutely spot-on!

Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing. Holistically pontificate installed base portals.
JOANNA PRESTLEY
HSBC Bank
https://www.mindsnsolutions.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-01-160x160.jpg

Best decision ever

Quickly deploy strategic networks with compelling e-business. Credibly pontificate highly efficient manufactured products and enabled data.
BRADLEY SMITH
Miller Automation
https://www.mindsnsolutions.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-06-160x160.jpg

Saved my Business

Dynamically target high-payoff intellectual capital for customized technologies. Objectively integrate emerging core competency communities.
PRISCILLA JACKSON
WA Solutions
https://www.mindsnsolutions.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-02-160x160.jpg

All the right answers

Efficiently enable enabled sources and cost effective products. Completely synthesize principle-centered information after ethical communities.
COLLIN LEBLANC
McIntire Industries
https://www.mindsnsolutions.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-05-160x160.jpg

The right investment

Compellingly embrace empowered e-business after user friendly intellectual capital. Interactively actualize front-end processes convergence.
LILAH CHANG
Hotel Berg
https://www.mindsnsolutions.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-04-160x160.jpg

Best people for me!

Objectively integrate enterprise-wide strategic theme areas with functionalized infrastructures. Interactively productize premium technologies.
JUSTIN EMERSON
Applauz Startup
İLETİŞİMBize Ulaşın
Ezber bozan danışmanlık çözümleriyle zihinlerini özgürleştiren projeler üretiyoruz!
LOKASYONLARIMIZBizi Bulun
https://www.mindsnsolutions.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
BİZE ULAŞINSosyal Medyada Biz
Bizi tüm platformlarda takip edebilir ve bize soru sorabilirsiniz.
İLETİŞİMBize Ulaşın
Sizi ofisimizde misafir etmekten ve çözüm sunmaktan mutluluk duyaruz.
LOKASYONLARIMIZBizi Bulun
https://www.mindsnsolutions.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
BİZE ULAŞINSosyal Medyada Biz
Bizi tüm platformlarda takip edebilir ve bize soru sorabilirsiniz.

© 2021- Mindsn Solutions | Orvedo Software Company |
BGA Partners

© 2021- mindsNsolutions | Orvedo Software Company |
BGA Partners